Vážení rodičia,

z dôvodu plánovanej odstávky dodávky elektrickej energie udeľujeme na deň 6.9.2023 riaditeľské voľno.

Popoludňajšia prevádzka ŠKD a výdaj stravy sa začne od štvrtku 7.9.2023 (do 14.9. len suchá strava). Bližšie informácie v priloženom dokumente.

Slávnostné otvorenie šk. roka 2023/24 bude 4.9.2023 o 8.00 hod. na školskom dvore.

skolske ovocie 1V lese ju nájdete v červenej šatke, očká má privreté a líčka sladké. Čo je to?

Ak ste uhádli jahodu, zároveň ste prišli aj na jednu z lahôdok, ktorú si v rámci programu na podporu konzumácie ovocia a zeleniny v školách vychutnávali naši žiaci. Dnes si pre nich naše pani kuchárky pripravili ďalšie prekvapenie – USB kľúče, šiltovky, zápisníky, farebné kriedy, batôžky im darovala firma Lunys s.r.o. Poprad. Veríme, že s podporou rodičov sa bude i v nasledujúcom školskom roku konzumácii ovocia či zeleninových šalátov dariť

Mgr. L. Kováčová, vedúca ŠJ

varechyPodmienky stravovania v novom školskom roku 2022/2023, výšku poplatku, čas vydávania obedov a spôsob odhlasovania zo stravy nájdete v nasledujúcom odkaze TU

Mgr. L. Kováčová, vedúca ŠJ

Milí rodičia a žiaci!

Slávnostné otvorenie nového školského roka bude 5. septembra o 8.00 hod. na školskom dvore. V prípade nepriaznivého počasia otvoríme nový školský rok v triedach.

Tešíme sa na Vás!

varechyVedúca ŠJ upozorňuje rodičov na spôsob elektronického prihlasovania obedov na prelome mesiacov.

Ak si stravník prihlási obed/obedy na nový mesiac skôr, ako je zadaná hromadná prihláška (v posledné dva dni starého mesiaca), program ho automaticky neprihlási na stravu na celý mesiac, aj keď má dostatočný kredit. Preto prosíme rodičov, aby si skontrolovali objednávky obedov na celý mesiac hneď v 1. deň v mesiaci a prípadne obedy doobjednali.
V prípade otázok kontaktujte, prosím, školskú jedáleň na t.č. 041/553 39 79

Mgr. L. Kováčová, riaditeľka ŠJ

varechyNa základe Školského semafóru verzia 2.0 z 25.2.2022 sa ruší povinnosť vydávať obedy do jednorázových obalov.

Od 1.3.2022 budeme v prípade potreby stravu opäť vydávať do obedárov, ktoré si stravníci prinesú.

Mgr. Leona Kováčová, riaditeľka ŠJ

Milí rodičia,

aj tento rok Vás chceme poprosiť o venovanie 2% z odvedenej dane nášmu OZ. Vyplnené tlačivo spolu s potvrdením od zamestnávateľa o zaplatenej dani môžete odovzdať na daňovom úrade, poslať po dieťati do školy, prípadne vhodiť do poštovej schránky pri našom hlavnom vchode.
Vopred ďakujeme za pomoc pri zlepšovaní podmienok na vzdelávanie našich detí!

vyhlásenie

varechaRiaditeľka ŠJ Mgr. L. Kováčová oznamuje stravníkom, že s účinnosťou od 01.01.2022 Školská jedáleň, Ul. E. Lániho 261/7, Bytča v zmysle schváleného VZN č. 15/2021 prejde do druhého finančného pásma pre školské stravovanie.  Od 1.1.2022 budú platiť nasledujúce ceny :

1 – 4 : 1,15€/obed
5 – 9 : 1,23€/obed
Dospelí : 1,33€/obed

Ďalšie informácie nájdete v pokračovaní článku...

varechaVedúca ŠJ oznamuje rodičom, že šeky budú vydávané stravníkom vždy po 20. dni v mesiaci.
Stravné musí byť stravníkovi na jeho účet pripísané najneskôr posledný pracovný deň v mesiaci, aby mal stravu od prvého pracovného dňa nasledujúceho mesiaca.
Príklad:
Šeky na november budú vydané 21.10.2021. Stravné musí byť stravníkovi na jeho účet pripísané najneskôr 29.10.21. Dňa 29.10. budú stravníci hromadne prihlásení na november, ale systém prihlási len tých, ktorí budú mať dostatočný kredit.