slovenska sporitelna 6Piatkové upršané ráno, 10.5.2019 patrilo futbalistom. Naštartovaní a plní elánu nastúpili do autobusu, aby reprezentovali našu školu v Okresnom kole školského pohára Slovenskej sporiteľne. Futbalové zápasy odohrali na trávniku v Predmieri.

Po vyžrebovaní v skupine dostali za súperov ZŠ Štiavnik a ZŠ Mieru. Zo ZŠ Štiavnik prehrali 3:0 a so ZŠ Mieru vyhrali 3:2. Tak bojovali o tretie miesto a odohrali zápas so ZŠ Kotešová, ktorý skončil 0:0. Po vzájomných penaltách napokon naši futbalisti získali štvrté miesto

Futbalistom ďakujeme za reprezentáciu a gratulujeme!!! foto

Naši futbalisti: Mathias Gališ, Tomáš Hrtánek, Juraj Kaluža, Samuel Kocian, Adam Leština, Sebastián Paiš, Šimon Pinčík, Kristián Vrbka, Matúš Vršanský a Matej Žilinčár.