ok vybijana 2019 5V utorok ráno 30. apríla bol pre naše športovkyne plný napätia. Školská lipa, pod ktorou čakali na odchod autobusu, im zelenými listami zamávala a popriala veľa šťastia. Dievčatá s úsmevom odišli odohrať okresné kolo vo vybíjanej do športovej haly v Predmieri. Po vylosovaní dostali dievčatá súperky zo Štiavnika, Kotešovej a Veľkého Rovného. Poraziť sa im podarilo len súperky z Veľkého Rovného, a tak v celkovom umiestnení získali piate miesto. Dievčatám ďakujeme za reprezentáciu školy a gratulujeme!

Poďakovanie patrí: Hujová Alexandra, Kostková Alexandra, Kypúsová Alexandra, Literová Petra, Lovásová Slávka, Mičienková Paulína, Michálková Tamara, Suchomelová Šarlota, Šišáková Kristína a Šmatláková Aurélia. foto