SAVE 20230523 151149Štvrtkové popludnie sa na našej škole nieslo športovým nádychom. Dievčatá aj chlapci / teda zmiešané družstvá/ , trávili svoj voľný čas v telocvični, kde si medzi sebou zahrali priateľské zápasy vo vybíjanej. Prišli športovci z  5.A , 5.B, 6.A, 6.B, 7.A, 7.B. Nálada bola výborná a športovým pokrikom ich prišli povzbudzovať aj ich spolužiaci. Rozhodcovskú píšťalku si vyskúšal Sebastián Paiš z 9.A triedy. Takto sa darilo jednotlivým triedam: v zápase piatakov bola v presile 5.A. Šiestacky zápas skončil výhrou 6.B. 7. A zvíťazila nad 7.B. Výhre nad 5.A sa potešila 6. B. Piataci z 5. B zdolali 6. A. Ďalšiemu víťazstvu sa tešila 7. A, ktorá si zahrala so 6. B. Posledná výhra patrila 7. B, ktorá zvíťazila nad 6. A.
Všetkým ďakujeme za účasť a príjemne strávené popoludnie! FOTO