SAVE 20230515 162317Krásny slnečný deviaty máj sa na futbalovom ihrisku v Bytči ozýval  džavotom chlapcov. Prišli, aby medzi sebou odohrali futbalové zápasy a zabojovali o pohár víťaza. Keďže počasie im prialo, všetci mali dobrú náladu,  a hlavne verili, že sa im víťazstvo podarí. Našim chlapcom sa podarilo remizovať so Základnou školou na Ulici  mieru, zvíťaziť nad Základnou školou Súľov-Hradná, nad Základnou školou Štiavnik a Základnou školou Kolárovice. Konečný výsledok turnaja bolo krásne tretie miesto. Naši futbalisti, ktorí reprezentovali našu školu: Marek Harvanec, Andrej Hôrecký, Jakub Hrabovský, Matúš Hrabovský, Šimon Hrabovský, Martin Ondruš, Michal Truchlý, Tadeáš Trulík a Adrián Václavík. Chlapcom ďakujeme za reprezentáciu školy a hlavne gratulujeme!