školský výletBlíži sa koniec školského roka a naši druháci nielen finišujú vo svojej usilovnej práci na vyučovaní, ale navštívili aj jednu z atrakcií Slovenska. Na školský výlet sa vybrali do Bojníc a prezreli si opäť otvorený dinopark DINONO. V areáli mali možnosť vidieť  dinosaurov v životnej veľkosti na obrovskej rozlohe, ktoré prekvapili druhákov vydávaním zvukov, autentickými pohybmi – mávanie krídlami, otáčanie hlavou či rôznymi časťami tela. Informačné tabule pri jednotlivých exponátoch poskytli žiakom veľa zaujímavostí ohľadom života týchto pradávnych tvorov. Prečítať ich mená vôbec nebolo ľahké a v niektorých prípadoch boli dobrým jazykolamom. Čas pri objavovaní plynul neskutočne rýchlo a druháci sa nakoniec zo svojej výpravy museli z minulosti preniesť do prítomnosti. Unavení, ale zato plní zážitkov, sa opäť vrátili domov.