karneval 1Čujte, čujte, ľudia milí,
do masiek sa deti skryli!

Po veľkej prestávke do našej školy opäť zavítal vznešený bál - KARNEVAL. Brány telocvične sa otvorili pre všetky triedy spoločne, čo len dotvorilo túto čarovnú, rozprávkovú atmosféru. Pani vychovávateľky si pre deti pripravili bohatý program plný rôznych hier a súťaží. Masky svoju krásu predviedli v tanečných kolách, ktoré boli plné detského smiechu a radosti. Na tanečnom parkete sa predviedli princezné, hrdinovia, futbalisti, šašovia, ale aj rôzne zvieratká. Masky boli rozmanité a nápadité, a preto mala porota zložená z pani učiteliek- Ďurajkovej, Čupcovej a Blaškovej veľmi ťažkú úlohu. Nakoniec sa zhodli na víťazoch v nasledujúcich kategóriách:

TOP MASKA: Emka Papánková, 1.A
KREATIVKO MASKA: Šimon Nedbal, 4.B
PARKETOVÝ LEV: Roman Mitúch, 3.C
                                            PARKETOVÁ LEVICA: Janka Jozefiaková, 4.A

Víťazi boli ocenení skvelými cenami. Nik však nezostal smutný, pretože odmeny boli pripravené pre všetky deti. Veď vštepovať deťom vzťah k tradíciám a zároveň sa pri tom dobre zabaviť, to je úlohou nejednej školy. FOTO