ozvenaČo je to vlastne ozvena? Pod týmto slovom si môže každý predstaviť niečo iné. Nie je to len zvuk, ktorý zaznieva po odrazení pôvodného zvuku, či ohlas alebo reakcia, ale aj názov speváckeho zboru.
Súbor OZVENA, zložený z pedagógov, zavítal i k žiakom našej školy, aby im predviedol  svoje spevácke umenie. V jeho prevedení zazneli ľudové piesne, diela starých autorov, gospel a tiež filmová hudba, prostredníctvom ktorých si žiaci pod dirigentskou taktovkou oprášili teoretické vedomosti z hudobnej výchovy. Dokázali rozpoznať piesne, vysvetliť hudobné pojmy kánon, harmónia, dynamika, delenie speváckych hlasov...

Počas celého vystúpenia sa z hľadiska ako „ozvena“ niesol vrúcny potlesk k účinkujúcim, ale aj k našim žiačkam – Zojke, Agátke, Vanesske, Danke, Bibianke a Nelke, ktoré sa nebáli predstúpiť pred skúsený zbor a ukázať, že aj v našich radoch sa nájdu spevácke talenty. NAŠE FOTO