kamnastrednu1V týždni od 28.11.- 2.12.2022 sa uskutočňuje už 3.ročník celoslovenského online podujatia pre končiacich základoškolákov Kam na strednú - Online týždeň otvorených dverí stredných škôl. Podujatie prebieha na videoportáli Kam na strednú (www.kamnastrednu.sk), kde je momentálne aktívnych takmer 500 stredných škôl. Stredné školy predstavia v rámci tohto týždňa všetky novinky, ktoré pripravili pre končiacich žiakov ZŠ.

Na portáli Kam na strednú okrem iného žiaci a ich rodičia nájdu:
• Už viac ako ako 2.000 videí zo života stredných škôl,
• Podujatia, ktoré stredné školy pripravujú pre základoškolákov,
• Študijné a učebné odbory, ktoré si môžu budúci stredoškoláci vybrať,
• Videá o priestoroch a vybavení škôl,
• Aktivity organizované počas aj mimo vyučovania, pedagógovia či známi absolventi škôl...

V pondelok na hodinách Praktickej informatiky naši deviataci prostredníctvom portálu navštívili viaceré stredné školy a možno sa aj niektorí z nich rozhodli, kam budú smerovať ich ďalšie kroky ... fotogaléria