vychov poradenstvoSpoločnosť Kia Slovakia s. r. o. organizuje online Dni otvorených dverí, prostredníctvom ktorých chce informovať  žiakov a rodičov o benefitoch duálneho vzdelávania v tejto spoločnosti.
Duálne vzdelávanie sa realizuje v spolupráci s nasledujúcimi strednými školami: SOŠ elektrotechnická v Žiline (pre 4-ročný odbor mechanik elektrotechnik),  SOŠ dopravná v Žiline (pre 3-ročný odbor autoopravár-mechanik), SOŠ strojnícka v Kysuckom Novom Meste (pre 4-ročný odbor autotronik) a Spojená škola v Martine (pre 4-ročný odbor programátor obrábacích a zváracích strojov a zariadení).

Termíny a pripojenie na online DOD:

15.02.2022 (utorok) v čase  8:00 – 8:45 hod. (najmä pre žiakov a základné školy) - pripojenie:

Click here to join the meeting

15.02.2022 (utorok) v čase 15:30 – 16:00 hod. (najmä pre zákonných zástupcov) - pripojenie:

Click here to join the meeting

16.02.2022 (streda) v čase 8:00 – 8:45 hod. (najmä pre žiakov a základné školy) - pripojenie:

Click here to join the meeting

Prihlášku na duálne vzdelávanie nájdu rodičia ako prílohu v správe v EduPage, rovnako ako aj linky na pripojenie na online DOD.