ibobor2018Aj v tomto školskom roku sme sa zapojili do celoslovenskej on-line informatickej súťaže iBobor. Hlavným cieľom súťaže je podporiť záujem o informačné a komunikačné technológie u všetkých žiakov. Súťaž chce iniciovať v deťoch využívanie IKT, posmeliť ich v intenzívnejšom a kreatívnejšom používaní moderných technológií pri učení sa.

Žiaci súťažili v štyroch kategóriách, drobci - žiaci 2. - 3. ročníka, bobríci - žiaci 4. - 5. ročníka, benjamíni - žiaci 6. - 7. ročníka, kadeti - žiaci 8. - 9. ročníka.

Naším najúspešnejším žiakom sa stal Juraj Oliver Kalaš, ktorý v kategórii Bobrík obsadil 1. miesto!

Vynikajúce výsledky dosiahli aj:

• v kategórii Drobec Matej Kolkus a Simonka Kalmanová nechali za sebou 94% spolusúťažiacich
  • v kategórii Bobrík Vaneska Hvorečná nechala za sebou 97% a Maximilián Adamík 93% spolusúťažiacich
  • v kategórii Benjamín Dorotka Orieščíková nechala za sebou 96% spolusúťažiacich
  • v kategórii Kadet matúš Adamec nechal za sebou 96%, Tomáš Bologa 95% a Nika Kaháková 90% spolusúťažiacich

Všetkým úspešným riešiteľom gratulujeme!