DOD007Mesiac za mesiacom sa míňa a blíži sa čas zápisov budúcich prváčikov.  V piatok sme v našej škole privítali  pani učiteľky spolu s predškolákmi z MŠ na Hurbanovej ulici, Hliníka a Hrabového. Na deti už nedočkavo čakali pani učiteľky spolu s prváčikmi, aby ich previedli  priestormi školy. Nebola to len taká obyčajná prechádzka. Na chodbe ich čakal čarovný koberec, na ktorom plnili rôzne interaktívne úlohy. V telocvični si vyskúšali svoje pohybové schopnosti a spolu s budúcimi spolužiakmi si zatancovali.
Taktiež mali možnosť nakuknúť do prváckej triedy, pozrieť si Šlabikár, vyskúšať si písanie na tabuľu či pohrať sa s robotom, ktorý chcel vedieť, či poznajú čísla. Predškoláci boli veľmi šikovní a nadšení. Veríme, že sa im u nás páčilo a o pár mesiacov ich uvidíme v našich laviciach.