img 20171127 110514

Pondelok sa v našej škole niesol v znamení objaviteľského ducha. Minulý rok sa aktivita s názvom English Geocatching stretla u žiakov s veľkým ohlasom, a preto aj tento rok si mohli naši šiestaci opäť otestovať svoje vedomosti z angličtiny a geografie v praxi. V druhom ročníku tejto súťaže  však naši mladí objavitelia nesúperili iba s rôznymi hlavolamami, ale aj s nepriazňou počasia. Silný dážď spolu s vetrom síce zabránil našim mladým hľadačom pokladov uspieť hneď na prvýkrát, ale ani to ich v snahe neodradilo. Druhý pokus bol už úspešný.

Žiaci 6.A a 6.B sa pod vedením Mgr. Martina Marčulinca a Mgr. Martina Dančíka popasovali s úlohami v rekordnom čase a odniesli si tak cennú korisť  - či už v podobe pochvaly alebo sladkej odmeny. Špeciálna pochvala patrí Jankovi Gombárovi a Majkovi Jozefiakovi za určovanie smeru podľa súradníc. Srdečne blahoželáme výhercom a pevne veríme, že tradícia tejto súťaže pretrvá aj po nasledujúce roky.